مرده گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی

مرده: گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی معاون رئیس‌جمهور زهرا احمدی‌پور

آیا هیچ‌کس مسئول پخش اعترافات مائده هژبری نیست؟

آشنا: تصمیمات شورای نظارت در مورد احقاق حقوق مردم جهت صدا و سیما الزامی است|قاضی‌زاده: همه موارد بررسی می‌شود  آیا هیچ کس مسئول پخش اعترافا..

ادامه مطلب

محرمانه‌های مهناز افشار و برادرانش

مهناز افشار در توییتر خود از شغل برادرانش گفت و قول داد که اگر اجازه دهند، دادگاه همسرش را به صورت لایو از اینستاگرام پخش کند. خودش سلبریتی هست، همسرش یکی ا..

ادامه مطلب

«آنتی گون» به اجرای خاص رسید ، در تماشاخانه‌ی «ایرانشهر» چه خبر است؟

همزمان با آخر یافتن اجراهای عمومی «جوجه‌تیغی» و «آنتی گون» در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد ماه، نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و «ابلوموف» به مد..

ادامه مطلب

کیک تولد ۱۲۰ سالگی سینما در کشور عزیزمان ایران بریده شد

سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر شامگاه ۲۹ فروردین با نمایش فیلم «آن سوی ابرها» ساخته مجید مجیدی به صورت رسمی شروع شد.  کیک تولد ۱۲۰ سالگی ..

ادامه مطلب

فیلم من سیاسی نیست/ افشاگری از پشت پرده آرای مردمی جشنواره فیلم فجر ، مهران احمدی

مهران احمدی گفت: فیلم «مصادره» سیاسی نیست بلکه سیاست خوابیدن است جهت تعریف کردن یک قصه. مهران احمدی: فیلم من سیاسی نیست/ افشاگری از پشت پر..

ادامه مطلب

«رویاهای دم صبح» در ۲۴ سینمای فرانسه دیده شد

به گزارش مهر، فیلم مستند «رویاهای دم صبح» ساخته مهرداد اسکویی بعد از نمایش در ٢۴ سینما به مناسبت برنامه ماه سینمای مستند به تور سینمایی خود در شهرهای متفاوت..

ادامه مطلب

بازیگرانی که می‌خوانند و خواننده هایی که بازی می‌کنند

همه ما خواننده ایم. تعجب نکنید. به جای تعجب کردن یک نگاهی به دورهمی های خانوادگی یا دورهمی های دوستانه بیاندازید که هنگامی که بزم گرم می شود چطور به..

ادامه مطلب

موانع جهانی شدن سینمای کشور عزیزمان ایران

آرمین میلادی که علاوه بر پخش فیلم های ایرانی، مدیریت جشنواره ی فیلم های ایرانی در استرالیا را هم برعهده دارد به ایسنا گفت: «هر چند در سال های اخیر ..

ادامه مطلب

متاسفانه بسیاری از همکارانم بیکاری چند ساله را تجربه می‌کنند ، عشق من طنز است

بازیگر سریال تلویزیونی ” ۸۷ متر” با اشاره به علاقه خود جهت حضور در اثر طنز، از بیکاری چند ساله همکاران خود سخن گفت. عشق من طنز ..

ادامه مطلب

تصویر ، عکس بیژن بنفشه خواه در نوجوانی

به گزارش جام جم، بیژن بنفشه خواه بازیگر سینما و تلویزیون منشتر شدن تصویری از استایل نوجوانی اش از حسرت کاکل داشتن در آن دوران نوشت. عکس بیژن..

ادامه مطلب