مرده گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی

مرده: گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی معاون رئیس‌جمهور زهرا احمدی‌پور

وجود رد پای تشعشعات رادیواکیتو فوکوشیما در مشروبات الکلی آمریکا

یک موسسه تحقیقاتی فرانسوی اعلام کرده است که بنا بر تحقیقات انجام شده است ردپایی از ابزوتوپ های رادیواکتیو انتشار یافته در اتفاق فوکوشیما در مشروبات ا..

ادامه مطلب

حکیم، صدر و علاوی ائتلاف کردند

احزاب سیاسی همسو با سیدعمار حکیم (الحکمه)، سیدمقتدا صدر (سائرون) و ایاد علاوی (الوطنیه) جهت تشکیل فراکسیون بزرگ در پارلمان تازه عراق ائتلاف کردند. ..

ادامه مطلب

رکناری تیلرسون درخواست امارات و عربستان بود؟

در خصوص دلایل واقعی برکناری تیلرسون تحلیلهای مختلفی ارائه می شود؛ در این میان، نظریه های تحلیلگران خلیج فارس بر این اساس استوار است که برکناری وزیر خارجه ..

ادامه مطلب

جهت روسیه ، پیروزی‌&quot، گردهمایی 130 هزار نفری حامیان پوتین و وعده او به &quot

در حالی که دو هفته به انتخابات ۱۴ مارس وقت باقی مانده هست، رئیس‌جمهوری روسیه در سخنانی به سبک کمپین‌های انتخاباتی وعده‌ ساخت آینده‌ای روشن و رو به جلو را داد..

ادامه مطلب

تیلرسون با ماتیس هم صدا شد

گروه‌های شورشی مجددا نظام سوریه را به استفاده از گازهای سمی در شهر سراقب در نزدیکی شهر جنوبی ادلب متهم کردند، این ادعاها بعد از بیانات رکس تیلرسون راج..

ادامه مطلب

امیدواری رییس جمهور کره‌جنوبی نسبت به شانس مذاکره آمریکا و کره‌شمالی

رییس جمهور کره جنوبی امروز(دوشنبه) اظهار کرد، اصلاح روابط میان دو کره در آستانه بازی‌های المپیک زمستانی در ماه آینده “شانس ارزشمندی” را در خصوص مذاکر..

ادامه مطلب

عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه منجر به بی‌ثباتی خواهد شد / واشنگتن

مقامی بلند پایه در وزارت خارجه آمریکا در تصویر العمل به عملیات احتمالی ترکیه در منطقه عفرین سوریه گفت که این عملیات می‌تواند منطقه را بی‌ثبات کند. ..

ادامه مطلب

افشاگری یک روزنامه سوئیسی راجع به همکاری نظامی عربستان و رژیم صهیونیستی

یک روزنامه سوئیسی از ائتلاف سری عربستان و رژیم صهیونیستی به بهانه مقابله با “دشمن مشترک” به خاص در زمینه نظامی خبر داد. افشاگری یک..

ادامه مطلب

ناوالنی از نامزدی در انتخابات روسیه منع شد

پس از آنکه مقامات روسیه در حکمی اعلام کردند که رهبر اپوزیسیون این کشور به خاطر حکم حبس تعلیقی واجد شرایط نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه نیست،..

ادامه مطلب

سنا در حال بررسی اختیارات هسته‌ای ترامپ است

خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که اختیارات دونالد ترامپ جهت پرتاب موشک‌های هسته‌ای، به وسیله دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات سنا آمریکا به علت خطر حمله هسته..

ادامه مطلب