مرده گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی

مرده: گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی معاون رئیس‌جمهور زهرا احمدی‌پور

عکس + شیطان پراید سوار پایتخت کشور عزیزمان ایران دستگیر شد

پسر جوان که با پراید سفیدرنگ در پوشش مسافربراقدام به روبودن و آزار و اذیت زن جوانی کرده بود، دستگیر شد. پلیس از طعمه های احتمالی خواسته این مرد را ش..

ادامه مطلب

واردات رونق گرفت ، سود گرانی تخم مرغ در جیب واردکنندگان, تولید تخم مرغ زمین گیر شد

با وجود اینکه علت گرانی تخم مرغ مشخص شده است ولی دولت به جای حل این مسئله و اصلاح اوضاع با شیب بسیار تند به سمت واردات این محصول متمایل شده است است.  ..

ادامه مطلب

ناوالنی از نامزدی در انتخابات روسیه منع شد

پس از آنکه مقامات روسیه در حکمی اعلام کردند که رهبر اپوزیسیون این کشور به خاطر حکم حبس تعلیقی واجد شرایط نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه نیست،..

ادامه مطلب

میلان در منزل به آتالانتا باخت, به آینده این تیم امیدی نیست ، هفته هجدهم سری آ

به گزارش مهر، تیم فوتبال میلان شنبه شب در چارچوب هفته هجدهم رقابتهای سری آ ایتالیا در ورزشگاه سن سیرو به مصاف آتالانتا رفت و برابر این تیم ۲ بر صفر ش..

ادامه مطلب

«رویاهای دم صبح» در ۲۴ سینمای فرانسه دیده شد

به گزارش مهر، فیلم مستند «رویاهای دم صبح» ساخته مهرداد اسکویی بعد از نمایش در ٢۴ سینما به مناسبت برنامه ماه سینمای مستند به تور سینمایی خود در شهرهای متفاوت..

ادامه مطلب

دیدار با رئال مادرید، یک فینال است / الخلیفی

رئیس کلوب پاری سن ژرمن جدال برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا را یک فینال واقعی دانست. الخلیفی: دیدار با رئال مادرید، یک فینال است عب..

ادامه مطلب

شرح مذاکرات تعیین دستمزد ۹۷

رئیس کمیته دستمزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار، با اشاره به محور و تکالیف این جلسات، استخراج و تاثیر تورم واقعی بر هزینه خانوار را، یکی از مهمترین محور مذ..

ادامه مطلب