مرده گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی

مرده: گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی معاون رئیس‌جمهور زهرا احمدی‌پور

دیدار محرمانه نتانیاهو با وزیر خارجه امارات در نیویورک

منابع رسانه‌ای عبری فاش کردند، نخست وزیر رژیم صهیونیستی سپتامبر 2012 با وزیر خارجه امارات در نیویورک به طور مخفیانه دیدار کرده است. دیدار..

ادامه مطلب

موسسات غیرمجاز 60درصد پول سپرده گذاران را در بخش مسکن حبس کردند / بانک مرکزی

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: دست‌اندرکاران موسسات غیرمجاز با سرمایه‌گذاری بی برنامه در بخش مسکن ، بیش از 60 درصد سپرده ها را با سودای زیاد کردن قیمت تورمی و..

ادامه مطلب

فوت مشکوک پرستار بعد از تزریقی که شوهرش انجام داد

اواخر دی سال 94 خبر فوت مشکوک دختر جوانی به نام یلدا به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد و وی دستور انتقال جسد یلدا به پزشکی قانونی را جهت تعیین علت د..

ادامه مطلب

متاسفانه بسیاری از همکارانم بیکاری چند ساله را تجربه می‌کنند ، عشق من طنز است

بازیگر سریال تلویزیونی ” ۸۷ متر” با اشاره به علاقه خود جهت حضور در اثر طنز، از بیکاری چند ساله همکاران خود سخن گفت. عشق من طنز ..

ادامه مطلب

آخرین اوضاع کیمیا علیزاده از زبان مدیر فدراسیون پزشکی ورزشی

دکتر غلامرضا نوروزی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: امروز طی دیداری که با وزیر ورزش و جوانان از کیمیا علیزاده داشتیم، اوضاع وی خوب بود. البته کیمیا علی..

ادامه مطلب

دستگیری داعشی ها از طریق اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و …

با رسیدن جنگ با داعش به مراحل نهایی آن در موصل، بازدیدکنندگان عراقی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … همکاری گسترده ای جهت شناسایی..

ادامه مطلب

بازداشت یک فرد مظنون در رابطه با حمله تروریستی منچستر انگلیس

پلیس کلان‌شهر منچستر عصر جمعه از بازداشت یک فرد 19 ساله در فرودگاه شهر ‘لیورپول’، در ارتباط با حمله مرگبار تروریستی منچستر که براثر آن 22 تن کشته..

ادامه مطلب