مرده گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی

مرده: گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی معاون رئیس‌جمهور زهرا احمدی‌پور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از هواداران الهلال گدایی کردند! ، پرسپولیس از ضعف AFC استفاده کرد

یک روزنامه سعودی منشتر شدن مطلبی توهین آمیز به فوتبال کشور عزیزمان ایران مدعی شد که ایرانی‌ها با زیاد کردن قیمت بلیت‌های دیدار «پرسپولیس» و «الهلال» از هواداران

از هواداران الهلال گدایی کردند! ، پرسپولیس از ضعف AFC استفاده کرد

پرسپولیس از ضعف AFC استفاده کرد/ از هواداران الهلال گدایی کردند!

عبارات مهم : ایرانی

یک روزنامه سعودی منشتر شدن مطلبی توهین آمیز به فوتبال کشور عزیزمان ایران مدعی شد که ایرانی ها با زیاد کردن قیمت بلیت های دیدار «پرسپولیس» و «الهلال» از هواداران این تیم گدایی کرده اند!

به گزارش مهر، روزنامه سعودی «عکاظ» بعد از بازی تیم های پرسپولیس و الهلال در چارچوب دیدار برگشت نیمه نهایی جام کلوب های آسیا اقدام به انتشار مطلبی اهانت آمیز نسبت به فوتبال کشور عزیزمان ایران کرده هست.

از هواداران الهلال گدایی کردند! ، پرسپولیس از ضعف AFC استفاده کرد

بر اساس این گزارش، عکاظ در گزارش خود مدعی شده است است: ایرانی ها در بازی الهلال و پرسپولیس بازهم به کارها غیراخلاقی خود که در واقع به آن عادت دارند، ادامه دادند. هواداران ایرانی در سکوهای ورزشگاه اقدام به سر دادن شعارهای نژادپرستانه کردند! بازیکنانشان نیز در زمین به بازیکنان الهلال اهانت کردند.

این روزنامه سعودی که خود را مدعی اخلاق معرفی کرده، در ادامه گزارش خود آورده است: ایرانی ها از ضعف کنفدراسیون فوتبال آسیا استفاده کرده و با زیاد کردن قیمت بلیت دیدار میان پرسپولیس و الهلال عملا از هواداران این تیم گدایی کرده اند! هواداران الهلال از این واکنش‌ها ایرانی ها که البته تعجب برانگیز هم نبود، ناراحت شدند. از همین روی آنها با حمل پلاکاردهایی در ورزشگاه مسقط، اعتراض خود به اقدام فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران را ابراز کردند.

یک روزنامه سعودی منشتر شدن مطلبی توهین آمیز به فوتبال کشور عزیزمان ایران مدعی شد که ایرانی‌ها با زیاد کردن قیمت بلیت‌های دیدار «پرسپولیس» و «الهلال» از هواداران

عکاظ در ادامه آورده است: هواداران الهلال پلاکاردهایی را با خود حمل کردند که بر روی آنها نوشته شده است بود: «حتی اگر قیمت بلیت مسابقه به ۱۰۰۰ ریال سعودی برسد، بازهم جهت تماشای بازی از نزدیک آماده هستیم». این اقدام هواداران الهلال نشان داد که آنها چقدر تیمشان را دوست دارند و در هر شرایطی حاضر به دفاع از آن هستند.

به گزارش مهر، دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه شب بین پرسپولیس و الهلال در مسقط برگزار شد و این بازی با نتیجه تساوی ۲ به ۲ خاتمه یافت تا الهلال در مجموع به عنوان برنده راهی فینال آسیا شود.

واژه های کلیدی: ایرانی | فوتبال | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs