مرده گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی

مرده: گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی معاون رئیس‌جمهور زهرا احمدی‌پور

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حسرتی که پرسپولیسی‌ها خوردند

به گزارش خبرآنلاین؛ اگرچه پرسپولیس با بازگشت خیره کننده در دقایق نهایی مسابقه با الاهلی عربستان هوادارانش را خشنود کرد ولی بدون شک ثبت نتیجه مساوی دو بر دو در

حسرتی که پرسپولیسی‌ها خوردند

حسرتی که پرسپولیسی ها خوردند

عبارات مهم : بازگشت

پرسپولیس در دیدار برابر الاهلی کاپیتان خود را در خدمت نداشت.

به گزارش خبرآنلاین؛ اگرچه پرسپولیس با بازگشت خیره کننده در دقایق نهایی مسابقه با الاهلی عربستان هوادارانش را خشنود کرد ولی بدون شک ثبت نتیجه مساوی دو بر دو در مسابقه ای که سرخپوشان اسما میزبان آن بودند اصلا جالب توجه نیست. دراین میان آنچه بیش از هرچیز دیگری به چشم آمد جای خالی جلال حسینی، کاپیتان باتجربه قرمزها در قلب خط دفاعی بود. به خصوص روی گل دوم که توپ از لایه های شکننده خط دفاعی پرسپولیس عبور کرد، جای خالی حسینی خیلی به چشم آمد.

حسرتی که پرسپولیسی‌ها خوردند

شاید اگر کاپیتان قرمزها محروم نبود و در این بازی حضور می داشت، حداقل یکی از این دو گل وارد دروازه پرسپولیس نمی شد. البته جای خالی سیدجلال از لحاظ معنوی هم در تیم احساس شد به خصوص در لحظاتی که پرسپولیسی ها قافیه را به حریف عربستانی باخته بودند و داشتند بی رمق کار می کردند. شاید اگر جلال در آن دقایق در زمین بود و نهیبی به همبازیانش می زد، پرسپولیسی ها سریعتر خودشان را جمع می کردند. حالا امید برانکو به بازگشت جلال در بازی برگشت است.

واژه های کلیدی: بازگشت | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs