مرده گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی

مرده: گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی معاون رئیس‌جمهور زهرا احمدی‌پور

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روحانی آماده مناظره دو به دو با قالیباف و رییسی است

به گزارش ایسنا، محمد علی وکیلی، سخنگوی ستاد حسن روحانی صبحگاه امروز در نشست خبری خود با اشاره به مناظره روز گذشته تأکید کرد: آقای روحانی آماده مناظره دو به دو

روحانی آماده مناظره دو به دو با قالیباف و رییسی است

روحانی آماده مناظره دو به دو با قالیباف و رییسی است

عبارات مهم : قانون

محمد علی وکیلی گفت که حسن روحانی آماده مناظره دو به دو با قالیباف و رییسی است.

به گزارش ایسنا، محمد علی وکیلی، سخنگوی ستاد حسن روحانی صبحگاه امروز در نشست خبری خود با اشاره به مناظره روز گذشته تأکید کرد: آقای روحانی آماده مناظره دو به دو با هر کدام از مردها قالیباف و رئیسی است و نمایندگان ستاد آقای روحانی از مدت ها پیش جهت مناظره با نمایندگان رقبا اعلام آمادگی کردند. ما فکر کردیم صداوسیما این وقت می دهد ولی به رغم آمادگی نمایندگان ستاد آقای روحانی این امکان فراهم نشده است.

روحانی آماده مناظره دو به دو با قالیباف و رییسی است

وی افزود: آقای رئیسی فرار رو به جلو داشت و همانطور که دیروز مردها روحانی و جهانگیری به صراحت گفتند ما با مردها رئیسی و قالیباف به عنوان شخص مناظره نمی کنیم بلکه به عنوان وارث هشت سال دولت آقای احمدی نژاد مناظره می کنیم. لیکن تمام تیم آقای احمدی نژاد یا جزو مشاورین و اداره کنندگان ستاد آقای رئیسی هستند یا بعضاً کنار آقای قالیباف قرار گرفته اند.

وکیلی یادآور شد: گفتمان احمدی نژادی بر مردها رئیسی و قالیباف حاکم هست، چالش ما با این گفتمان است که مظهرش بی اخلاقی و به حراج گذاشتن سرمایه های ملی و معنوی کشور بود. ما با این رویکرد چالش داریم و آماده ایم با این سیره و روش مناظره کنیم.

به گزارش ایسنا، محمد علی وکیلی، سخنگوی ستاد حسن روحانی صبحگاه امروز در نشست خبری خود با اشاره به مناظره روز گذشته تأکید کرد: آقای روحانی آماده مناظره دو به دو

از همه ستادها و طرفداران آقای روحانی در سراسر کشور تقاضا داریم به این دام گرفتار نشوند. متانت مردها روحانی و جهانگیری در مناظره باید سرلوحه متانت طرفداران ایشان در کف خیابان باشد.

سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی با بیان اینکه مناظره ها وقت مهمی را از مردم سلب کرد، گفت: وقت مناظره جهت تبیین برنامه بود که مردم امکان توان سنجی از برنامه ها دستشان بیاید ولی رقیب به جای استفاده از وقت جهت ارائه برنامه وارد فاز بداخلاقی، اتهام زنی و شعار دادن شد و مردم نتوانستند توان آنها را برآورد کنند. این در حالی است که امکان بررسی عملکرد آقای روحانی در چهار سال دولت گذشته ایشان وجود دارد و این وقت مهمی بود که مردها رئیسی و قالیباف جهت اداره قوه مجریه برنامه بدهند که معلوم شد دچار تناقض عجیبی در ادعاهایشان هستند که حتی اعتراض میرسلیم را به همراه داشت که با چه ادعا و منابعی می توانید اینگونه پول توزیع کنید.

وکیلی در بخش دیگری از نشست خبری خود اظهار کرد: آنچه در مناظره نهایی دیدیم و ملت ملاحظه کردند سیاه نمایی عملکرد دولت و کلیت نظام بود که برنده آن هیچ کس نخواهد بود. متأسفانه سیاه نمایی از عملکرد گذشته و در باغ سبز نشان دادن در ادعا بدون علت و مستند و برنامه ادامه پیدا کرد و آنچه از اخلاق در این سه مناظره به حراج گذاشته شد دستاوردی جهت بانیان این بی اخلاقی نداشت.

سخنگوی ستاد روحانی با بیان اینکه رقیب بازنده اخلاق، بی برنامگی و گرفتار شعارزدگی هست، گفت: آخر مناظره شروع پیروزی آقای روحانی بود. آنچه جهت ما مهم و اصل است با توجه به منافع ملی همکاری حداکثری است که خواست رهبری نیز بوده هست. همه تمهیدات ستاد آقای روحانی و تیم ایشان نیز بیش از تعصب روی نامزد خود بر برطرف موانع همکاری حداکثری و ترغیب مردم به همکاری هست. لیکن این امر تأمین کننده منافع ملی کشور خواهد بود.

روحانی آماده مناظره دو به دو با قالیباف و رییسی است

وی با اشاره به بیانیه روز گذشته شریعتمداری راجع به هوشیاری هواداران روحانی گفت: ایشان به تمام ستادها اعلام کرد که ضمن حفظ نشاط و تلاش جهت حضور پرشور در صحنه، همکاری حداکثری نشانه مهم انتخابات است و نباید قربانی هیج مسأله فرعی دیگری شود. لذا همکاران را دعوت به آرامش، متانت، نجابت و خویشتنداری می کنیم.

این نماینده مجلس ادامه داد: همانطوری که از رقبا بی اخلاقی دیدیم بعید نمی دانیم که بعضی هوادارنشان هم مثل نامزدهایشان کف خیابان واکنش‌ها پرخاشگرانه و ساختارشکنانه داشته باشند. لذا از همه ستادها و طرفداران آقای روحانی در سراسر کشور تقاضا داریم به این دام گرفتار نشوند. متانت مردها روحانی و جهانگیری در مناظره باید سرلوحه متانت طرفداران ایشان در کف خیابان باشد. مرز ما اخلاق، منافع ملی کشور و حریم قانونی است و از هر واکنش‌ها غیرقانونی پرهیز داریم. لذا تمام ستادها باید در چارچوب قانون واکنش‌ها کنند. ولی در عین حال باید از هشدارهای احساسی که فضا را خدشه دار و دل مردم را خالی می کند نیز پرهیز کرد.

به گزارش ایسنا، محمد علی وکیلی، سخنگوی ستاد حسن روحانی صبحگاه امروز در نشست خبری خود با اشاره به مناظره روز گذشته تأکید کرد: آقای روحانی آماده مناظره دو به دو

وکیلی در ادامه از وزیر کشور و معاون امنیتی وی خواست ضمن دعوت مردم به قانون و واکنش‌ها قانونی کاری کند که همکاری حداکثری و شور انتخاباتی از مردم گرفته نشود.

وکیلی همچنین تأکید کرد: ما مسئول ستادها و تریبون هایی هستیم که در اختیار داریم و البته مردم در خیابان واکنش‌ها خودشان را دارند و با توجه به هوشیاریشان می دانند که دشمن های در پی ناامنی و سلب آرامش هستند و می خواهند این ایستگاه آینده ساز به گونه ای مشروعیت آفرین جهت کل نظام باشد. بلکه به دنبال صید کردن ماهی خود از آب گل آلود هستند.

روحانی آماده مناظره دو به دو با قالیباف و رییسی است

طنز ماجرا اینجا است که قالیباف مدعی است که املاک نجومی که میانگین قیمت آنها بالای 10 میلیارد تومان است را به رفتگرها داده است.

سخنگوی ستاد روحانی با بیان اینکه هر مسأله ای که بتواند همکاری مردم را تقلیل دهد مقبول نیست، افزود: اصل ملاحظه ما شور و نشاط انتخاباتی است و این امر نباید قربانی بداخلاقی ها شود و به قانون شکنی منتهی شود. ستادهای ما خود را ملزم به رعایت قانون می دانند و خویشتن داری را اصل مهم در واکنش‌ها سیاسی ارزش می دانند. آنها که به دنبال تعارض و جنجال های بیجا و قانون شکنی می باشند بازنده گزینش هستند و ما دلواپس گرفتار شدن در این دام نیستیم. بلکه حفظ قانون آرامش و امنیت را مقدم بر نتیجه انتخابات می دانیم. از نظر ما هر اقدامی که مردم را برابر هم قرار دهد محکوم هست، هر اقدامی که توهین به اقوام و خرده فرهنگ ها را در پی داشته باشد و صورت نظام را خدشه دار کند و اعتماد مردم به کارآمدی نظام را زیر پرسش ببرد محکوم است.

وی در پاسخ به سوالی راجع به مالیات آستان قدس رضوی گفت: این مطالبه از دیر وقت مطرح بود که دسترسی به مردم عادی، شرکت ها و بخش شخصی جهت گرفتن مالیات ساده هست. ولی در بخش های دیگر فرار مالیاتی وجود دارد. این استدلال که خودمان مالیات را محاسبه می کنیم و آن را به جا هزینه می کنیم می تواند جهت مردم هم وجود داشته باشد. اگر هر موسسه و بنیاد عام بخواهد بگوید خودمان مالیات را وصول می کنیم و محل هزینه آن را تشخیص می دهیم درست نیست. آیا مردم این کار را نکنند؟ این نگاه به مالیات مانند نگاه به خمس و زکات است در حالی که مالیات حق حکومت است و چنین رویکردی اداره کشور را با اختلال مواجه می کند. لذا جهت حفظ انسجام ملی و شکل گیری دولت مدرن نمی توان چنین روش های سنتی در پیش گرفت.

وکیلی با اشاره به بیانات مناظره روز گذشته یادآور شد: اذعان خوبی کردند که آقای روحانی در مقام عمل برنامه های خود را اجرا می کند و اعتراض کردند که آیا یارانه دهک های محروم را از ابتدای سال اضافه کرده، همانطور که ما گفتیم نتیجه های برجام خود را از نیمه دوم سال 95 نشان داد و اتکای آن به درآمدهایی بود که از این محل حاصل شده است بود. در واقع این منابع نیمه دوم سال گذشته آینده نگری شد. همچنین دولت جهت بیکاران امکان کارآموزی را فراهم کرد تا با دادن حق بیمه کارفرمایی یک ساله امکان بکارگیری بیکاران در کارگاه ها فراهم شود که منابع آن هم تأمین شده است است.

سخنگوی ستاد روحانی ادامه داد: از نظر ما ظلم است در حالی که دولت هزینه برجام را پرداخت کرده دیگری میوه آن را بچیند. نتیجه برجام به سفره های مردم می آید و نمونه آن سه و نیم برابر کردن یارانه دهک های پایین مشمول کمیته امداد و بهزیستی هست. نمونه دیگر اجرای قانون جامع ایثارگران است که دولت های نهم و دهم خاک می خورد ولی دولت آقای روحانی جهت نخستین بار آن را عملیاتی کرد و در برنامه ششم نیز تسری یافت. ایثارگران شاهدند که بخشی مهمی از معوقات و مطالباتشان در سال گذشته پرداخت شده است و درسال 96 نیز بخش مهم دیگری عملیاتی می شود.

آقای قالیباف اذعان کرد که آنچه که روحانی و جهانگیری دارند همین دو زمین هست. البته آقای قالیباف توضیح نداد که سهم ایشان در طرقبه و وضع خویشاوندانش چگونه هست. در حالی که باید راجع به عنوان پدیده و بعضی خیریه ها توضیحات کافی بدهد.

وی راجع به عنوان املاک نجومی نیز خاطرنشان کرد: آنچه آقای جهانگیری راجع به املاک نجومی گفت از موضع فرمانده اقتصادی مقاومتی و مدیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بود. ایشان اطلاعات طبقه بندی شده است ای دارند. طنز ماجرا اینجا است که قالیباف مدعی است که املاک نجومی که میانگین قیمت آنها بالای 10 میلیارد تومان است را به رفتگرها داده هست. این افراد جزو زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند و می توانند قضاوت کنند که املاک به کدام یک از آنها داده شده است است.

وکیلی با اشاره به نمایش تصاویری از سوی قالیباف به عنوان اسنادی علیه روحانی و جهانگیری اضافه کرد: ملت کشور عزیزمان ایران متوجه شدند که سقف این ترساندن و رجزخوانی دو سند از دو زمینی است که یکی در سال 78 به قیمت روز به آقای جهانگیری و دیگری در سال 67 بعه قیمت روز به آقای روحانی فروخته شده است هست. آقای قالیباف اذعان کرد که آنچه که روحانی و جهانگیری دارند همین دو زمین هست. البته آقای قالیباف توضیح نداد که سهم ایشان در طرقبه و وضع خویشاوندانش چگونه هست. در حالی که باید راجع به عنوان پدیده و بعضی خیریه ها توضیحات کافی بدهد.

سخنگوی ستاد روحانی با بیان اینکه خط قرمز روحانی قانون هست، گفت: هر کس ادعایی دارد باید مطابق قانون آن را در دادگاه صالحه طرح کند که به شرط اثبات همه به آن تمکین خواهند کرد.

وکیلی در آخر با بیان اینکه طبق اصل 156 قانون اساسی پیشگیری بر عهده قوه قضاییه است و ابزار آن در اختیار این قوه است گفت: تصویر گرفتن با فقرا جای مانور تبلیغاتی نیست.

واژه های کلیدی: قانون | برنامه | قانونی | قالیباف | جهانگیری | روز گذشته | حسن روحانی | قانون اساسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs