مرده گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی

مرده: گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی معاون رئیس‌جمهور زهرا احمدی‌پور

گت بلاگز اخبار بین الملل امیدواری رییس جمهور کره‌جنوبی نسبت به شانس مذاکره آمریکا و کره‌شمالی

رییس جمهور کره جنوبی امروز(دوشنبه) اظهار کرد، اصلاح روابط میان دو کره در آستانه بازی‌های المپیک زمستانی در ماه آینده “شانس ارزشمندی” را در خصوص مذاکره میان آمری

امیدواری رییس جمهور کره‌جنوبی نسبت به شانس مذاکره آمریکا و کره‌شمالی

امیدواری رییس جمهور کره جنوبی نسبت به شانس مذاکره آمریکا و کره شمالی

عبارات مهم : المپیک

رییس جمهور کره جنوبی امروز(دوشنبه) اظهار کرد، اصلاح روابط میان دو کره در آستانه بازی های المپیک زمستانی در ماه آینده “شانس ارزشمندی” را در خصوص مذاکره میان آمریکا و کره شمالی بر سر برنامه های هسته ای و تسلیحاتی پیونگ یانگ به دست می دهد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، بعد از یک سال تنش در شبه جزیره کره، دیپلماسی متمرکز بر ورزش موجب شد تا کمیته بین المللی المپیک اعلام کند که کره شمالی ۲۲ ورزشکار خود را به بازی های المپیک زمستانی می فرستد.

امیدواری رییس جمهور کره‌جنوبی نسبت به شانس مذاکره آمریکا و کره‌شمالی

درهمین راستا، مون جائه-این، رییس جمهور کره جنوبی در نشست مقامات ارشد اظهار کرد، بازی های المپیک “شانس ارزشمندی را جهت گشایش در” مذاکرات به منظور حل مساله هسته ای و برقراری صلح در شبه جزیره کره ایجاد می کند ولی هیچ کس نمی تواند در خصوص پایداری اوضاع فعلی جهت مذاکره خوش بین باشد.

وی افزود: ما جهت حفظ وقت های گفت وگو نیازمند عقلانیت و اقداماتی تحت بازی های المپیک هستیم تا مذاکرات میان دو کره به مذاکره میان آمریکا و کره شمالی و نیز گونه های دیگر گفت وگو بینجامد.

رییس جمهور کره جنوبی امروز(دوشنبه) اظهار کرد، اصلاح روابط میان دو کره در آستانه بازی‌های المپیک زمستانی در ماه آینده “شانس ارزشمندی” را در خصوص مذاکره میان آمری

در حالی که یک نظرسنجی به تازگی نشان داده زیاد مردم کره جنوبی از حضور کره شمالی در بازی های المپیک زمستانی استقبال می کنند، مخالفان محافظه کار، تجمع کوچک ولی پر سر و صدایی را در پی بازرسی سالن های برگزاری رویدادهای فرهنگی سئول از جانب هیئت نمایندگان کره شمالی، صورت دادند.

هنگامی که یکی از گروه های معترضان تصویری از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی را سوزاندند، پلیس در تجمع آنان مداخله کرد. معترضان طی این تظاهرات مخالفت خود را با “المپیک پیونگ یانگ کیم جونگ اون” اعلام کردند.

واژه های کلیدی: المپیک | مذاکره | آمریکا | المپیک | کره شمالی | کره جنوبی | کره شمالی | رییس جمهور | پیونگ یانگ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs