مرده گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی

مرده: گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی معاون رئیس‌جمهور زهرا احمدی‌پور

گت بلاگز اخبار بین الملل از سمت مشاور ترامپ استعفا کرد ، الون ماسک&quot، &quot

“الون ماسک” مالک شرکت‌های «تسلا موتورز» و «اسپیس ایکس» در پی اعلام خروج آمریکا از معاهده اقلیمی پاریس، از سمت مشاور ترامپ استعفا داد.

از سمت مشاور ترامپ استعفا کرد ، الون ماسک&quot، &quot

"الون ماسک" از سمت مشاور ترامپ استعفا کرد

عبارات مهم : توافق

“الون ماسک” مالک شرکت های «تسلا موتورز» و «اسپیس ایکس» در پی اعلام خروج آمریکا از معاهده اقلیمی پاریس، از سمت مشاور ترامپ استعفا داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ایندیپندنت، “الون ماسک”(Elon Musk) دیشب در توئیتر خود نوشت: من از شورای مشاوران ریاست جمهوری خارج می شوم. تغییرات اقلیمی واقعی است و خروج از معاهده پاریس هم جهت آمریکا و هم دنیا خوب نیست.

از سمت مشاور ترامپ استعفا کرد ، الون ماسک&quot، &quot

وی همچنین ترساندن کرده است که اگر نصیحت هایش در رابطه با تغییرات اقلیمی نادیده گرفته شود از ایفای نقش در شورای مشاوران اقتصادی نیز کناره گیری خواهد کرد.

“الون ماسک” مالک شرکت های بزرگ فعال در عرصه فناوری در آمریکا نظیر “تسلا موتورز”(Tesla Motors) و “اسپیس ایکس”(SpaceX) است که به ترتیب در عرصه تولید خودروهای هیبریدی و خودران و ارسال ماهواره به فضا و موشک فعالیت می کنند.

“الون ماسک” مالک شرکت‌های «تسلا موتورز» و «اسپیس ایکس» در پی اعلام خروج آمریکا از معاهده اقلیمی پاریس، از سمت مشاور ترامپ استعفا داد.

“ماسک” نقش مهمی در سمت مشاور فناوری کاخ سفید داشته است و استعفای وی از این سمت بسیار معنادار است.

وی تنها کارآفرین آمریکایی نیست که به این تصمیم اعتراض کرده هست. “جف ایملت”( Jeff Immelt) مدیر اجرایی شرکت عظیم جنرال الکتریک آمریکا نیز در توئیتر خود نوشت: با تصمیم امروز دولت جهت خروج از معاهده پاریس ناامید شدم. تغییرات اقلیمی پدیده ای واقعی است و از حالا صنایع باید بدون وابستگی به دولت جهت مقابله بت آن تلاش کنند.

دیشب دونالد ترامپ اعلام کرد که آمریکا – یکی از بزرگ ترین کشورهای آلاینده محیط زیست دنیا – معاهده تغییرات اقلیمی پاریس را ترک می کند. وی خواهان مذاکره مجدد راجع به این معاهده یا گفتگو با کشورهای دیگر جهت رسیدن به یک توافق تازه “منصفانه” شده است است.

از سمت مشاور ترامپ استعفا کرد ، الون ماسک&quot، &quot

رئیس جمهوری آمریکا در کارزار انتخاباتی سال گذشته بارها وعده داده بود که اگر قدرت را در دست بگیرد، آمریکا را از توافق پاریس که در پی تلاش دیپلماتیک دولت باراک اوباما و در سال ۲۰۱۵ میلادی جهت کم کردن گازهای گلخانه ای منعقد شد خارج کند

واژه های کلیدی: توافق | پاریس | استعفا | آمریکا | آمریکایی | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs