مرده گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی

مرده: گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی معاون رئیس‌جمهور زهرا احمدی‌پور

سنا در حال بررسی اختیارات هسته‌ای ترامپ است

خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که اختیارات دونالد ترامپ جهت پرتاب موشک‌های هسته‌ای، به وسیله دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات سنا آمریکا به علت خطر حمله هسته..

ادامه مطلب

پیروزی در سوریه نزدیک است/ استفاده آمریکا از بمب‌های فسفری ، ولید معلم

وزیرخارجه سوریه گفت: ائتلاف موسوم به ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا از بمب‌های فسفری در سوریه استفاده می‌کند. ولید معلم:پیروزی در سوریه..

ادامه مطلب

در مورد تسلیحات هسته‌ای خود مذاکره نمی‌کنیم / پیونگ یانگ

دیپلمات ارشد کره شمالی اعلام کرد که این کشور تا زمانی که آمریکا سیاست خصمانه خود را در قبال این کشور کنار نگذارد وارد مذاکره در مورد تسلیحات هسته‌ای و..

ادامه مطلب

رژیم صهیونیستی در مرز با مصر دیوار زیرزمینی احداث می کند

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» در شماره روز جمعه خود نوشت: اسرائیل درصدد است تا در مرزهای خود با سینای مصر، دیوار زیرزمینی احداث کند. ..

ادامه مطلب

دیدار محرمانه نتانیاهو با وزیر خارجه امارات در نیویورک

منابع رسانه‌ای عبری فاش کردند، نخست وزیر رژیم صهیونیستی سپتامبر 2012 با وزیر خارجه امارات در نیویورک به طور مخفیانه دیدار کرده است. دیدار..

ادامه مطلب

دستگیری داعشی ها از طریق اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و …

با رسیدن جنگ با داعش به مراحل نهایی آن در موصل، بازدیدکنندگان عراقی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … همکاری گسترده ای جهت شناسایی..

ادامه مطلب

بازداشت یک فرد مظنون در رابطه با حمله تروریستی منچستر انگلیس

پلیس کلان‌شهر منچستر عصر جمعه از بازداشت یک فرد 19 ساله در فرودگاه شهر ‘لیورپول’، در ارتباط با حمله مرگبار تروریستی منچستر که براثر آن 22 تن کشته..

ادامه مطلب

از سمت مشاور ترامپ استعفا کرد ، الون ماسک&quot، &quot

“الون ماسک” مالک شرکت‌های «تسلا موتورز» و «اسپیس ایکس» در پی اعلام خروج آمریکا از معاهده اقلیمی پاریس، از سمت مشاور ترامپ استعفا داد. ..

ادامه مطلب

چین به پنهانکاری کره جنوبی راجع به سامانه «تاد» اعتراض کرد

چین به شدت به این عنوان که سامانه های موشک انداز آمریکایی «تاد» بدون اطلاع رسانی قبلی وارد کره جنوبی شده است هست، اعتراض کرد. چین به پنهانکاری..

ادامه مطلب

توییت های مدیر جمهوری به اعتبارش لطمه می زند / حامی ترامپ

دوست و حامی مورد اعتماد دونالد ترامپ می گوید خبر های شبکۀ اجتماعی توییتر مدیر جمهوری، تاکنون به اعتبار او لطمه وارد کرده و بهتر است تا دیر نشده، استفاده از..

ادامه مطلب