مرده گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی

مرده: گردشگری گردشگری اجرای طرح میراث فرهنگی معاون رئیس‌جمهور زهرا احمدی‌پور

قیمت حامل‌های انرژی در سال ۹۷ مشابه ۹۶ است ، زیاد کردن قیمت بنزین مستلزم دونرخی شدن است

سخنگوی کمیسیون انرژی گفت: براساس مصوبه قانونی مجلس، سال تازه قیمت‌ حامل‌های انرژی مشابه 96 خواهد بود. زیاد کردن قیمت بنزین مستلزم دونرخی ..

ادامه مطلب

هر نفر هزار دلار ، محدودیت‌های فروش ارز ادامه دارد

بازار ارز در ادامه روند روزهای اخیر با محدودیت در فروش مواجه هست؛ شرایطی که باعث شده است برابر چند صرافی که فروشنده هستند، صف‌های طولانی شکل بگیرد البته..

ادامه مطلب

واردات رونق گرفت ، سود گرانی تخم مرغ در جیب واردکنندگان, تولید تخم مرغ زمین گیر شد

با وجود اینکه علت گرانی تخم مرغ مشخص شده است ولی دولت به جای حل این مسئله و اصلاح اوضاع با شیب بسیار تند به سمت واردات این محصول متمایل شده است است.  ..

ادامه مطلب

شرح مذاکرات تعیین دستمزد ۹۷

رئیس کمیته دستمزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار، با اشاره به محور و تکالیف این جلسات، استخراج و تاثیر تورم واقعی بر هزینه خانوار را، یکی از مهمترین محور مذ..

ادامه مطلب

نقشه اوپکی‌ها درست بود

نزدیک به یکسال از توافق اوپکی‌ها و غیر اوپکی‌ها جهت اجرای طرح کم کردن تولید نفت می گذارد؛اگرچه بعضی تحلیلگران معتقدند که اثر این توافق در مقاطعی زودگذ..

ادامه مطلب

۱۲۸ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی در سال ۹۷ / نوبخت

رییس شرکت برنامه و بودجه گفت: حداقل ۱۲۸ هزار میلیارد تومان جهت طرح‌های عمرانی سال آینده تخصیص داده شده است می‌یابد.  نوبخت: ۱۲۸ هزا..

ادامه مطلب

یارانه مهرماه ساعت ۲۴ امشب واریز می‌شود

سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد، یارانه نقدی مهرماه به ازای هر نفر ماهانه ۴۵۵ هزار ریال ساعت ۲۴ امشب واریز و قابل برداشت می‌شود.  ..

ادامه مطلب

تکه چهارم از پازل رونق مسکن

وام ۱۶۰ میلیون تومانی ۱۵ ساله با قیمت سود ۸ درصد به عنوان عامل چهارم جهت ایجاد رونق غیرتورمی بازار مسکن احتمالا هفته جاری تصویب می‌شود.  ..

ادامه مطلب

نامه بانک‌مرکزی به بانک‌ها ، تضمین‌نامه وام‌های پلاسکو صادر شد

در تازه ترین کارها انجام شده است جهت تسهیل شرایط پرسشها بانکی کسبه پلاسکو، تضمین نامه‌ای از سوی شرکت برنامه و بودجه صادر شده است که بر اساس آن دولت تا ۵۰ درصد ا ..

ادامه مطلب

انتظار اوپک جهت پایبندی بالاتر به توافق کم کردن تولید

اوپک بعد از دیدارهای دو روزه‌ای که در ابوظبی با نشانه تقویت پایبندی به توافق کم کردن تولید صورت گرفت، پایبندی بیشتری به توافق با تولیدکنندگان خارج از اوپ..

ادامه مطلب